SILVER & METAL / Silver / Fat 5704487
nr 570 4487
Fat
Lenght: ()
4st, förgyllt silver/emalj, David Andersson Norge 30-tal
1000
SEK 950
Monday Mars 9 2009
at 18:54:53
700 kr
800 kr
750 kr
850 kr
900 kr