SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fat 5704487
nr 570 4487
Fat
4st, förgyllt silver/emalj, David Andersson Norge 30-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 9 mars 2009
kl 18:54:53
700 kr
800 kr
750 kr
850 kr
900 kr